Csányi Vilmos Orbánék bukásáról: “Épp ideje volt”
“Borzasztó társaság.” Így beszélt a NER-ről Csányi Vilmos a 24.hu-nak adott interjújában. Az etológus szerint épp ideje volt a rendszer bukásának, amit azzal magyarázott, hogy a kormányoldal képtelen volt picit is engedni a tényeknek, képtelen volt picit is engedni bárki másnak.